Půjčovna aut v Estorilu a Portugalsku

car-hire-portugal

Estoril, Portugalsko je malebné městečko s řadou pláží a historických památek, které lidé z celého světa najdete po celý rok. Pokud plánujete výlet do Estorilu, pak možná jeden z nejlepších způsobů, jak se dostat kolem pohodlně by bylo najmout auto. Jedná se o několik tipů, jak si půjčit auto v Estorilu a Portugalsku, několik společností, které byste mohli najmout od, a na některých místech je třeba řídit se.

Jízda v Portugalsku a Estoril – Tipy a triky

Většina cestujících se obávají, že není schopen mluvit jazykem, stejně jako dostat se do nehody, vzhledem k tomu, že lidé v Portugalsku mají tendenci velmi rychle jet. Nicméně, je důležité si uvědomit, že i když nemluvíte portugalsky, téměř každý může mluvit anglicky a ty, kteří nemají budou pracovat, aby si své místo v celé.

Pokud jde o nehody, které se staly méně časté v poslední době, je kvalita samotných silnic jsou vynikající. Mějte na paměti, že systém mýtného v Portugalsku je trochu divné. Existují na výběr mýtného, ​​které zaznamenávají vaše SPZ a samostatný “pay obchod”, který musíte jít do, aby zaplatit daň.

Letiště a agentura aut

Nejbližší letiště do Estoril, Portugalsko je 31 km a nachází se v Lisabonu, Portugalsko – Lisabon Portela letiště. To je nejbližší letiště pro mezinárodní i vnitrostátní lety. I když existuje mnoho agentur, které byste mohli pronajmout auto v Estorilu, tady je seznam vrcholu na vás:

http://www.autopujcovny24.cz/portugalsko/pujcovna-aut-portugalsko.php

http://www.avis.cz/

http://www.levnaautopujcovna.cz/portugalsko/autopujcovna.php

www.hertz.cz

http://www.autopujcovna-letiste.cz/portugalsko/pronajem-aut-portugalsko.php

Všechny tyto společnosti zakládají své náklady na modelu a velikosti vozu, stejně jako na množství času, budete chtít pronajmout pro. Zatímco všechna auta jsou vybavena airbagy, můžete také zvolit k pronájmu vozidla, která mají klimatizaci, rádio, střešní okno, nebo posilovač řízení.

Vidět webu

Při jízdě kolem Estorilu možná budete chtít zastavit a vzít v následujících třech místech, které jsou populární turistické atrakce –

  •          Tamariz Beach
  •          Museu Condes de Castro Guimaraes
  •          Boca do Inferno

Tamariz Beach je často přeplněné turisty i místní obyvatele, a to zejména v letních měsících. Je to ideální místo pro odpočinek a chytit slunce. Na pláži je přehlížena hrad ve vlastnictví královské rodiny z Monaka, a pláž je poseta množstvím barů a restaurací.

Museu Condes de Castro Guimaraes se nachází v hrabat Castro Guimaraes paláce, proto jeho jméno. Místo samotné je postaven na vstupu u moře, které je tak úzce nachází na vodě, která během přílivu voda stoupá téměř na jeho prahu. Obrazy, nábytek, knihovna, která je otevřena pro veřejnost, a orgán, který byl navržen speciálně pro hraběte jsou k vidění v muzeu.

Boca do Inferno se promítá do “úst pekla” v angličtině. Je zející propast nakrájíme na útesu směrem k západu Cascais. Když je moře klidné vody v propasti je stejně; Nicméně, když vlny jsou drsné vody praskne nahoru v dramatickém displeji.

Pronájem auta je opravdu nejlepší způsob, jak cestovat chvíli v Estoril, Portugalsko. Většina pronájem kanceláří jsou cenově dostupné a můžete si pronajmout auto po celou dobu vaší cesty a pak nechat na letišti, když se odchýlit. Tři místa výše zmíněné jsou opravdu jedny z nejlepších v Estorilu a snižuje jejich návštěvě bude příjemný, nezapomenutelný zážitek.

Zdroj:

http://www.tripadvisor.in/ShowTopic-g189100-i201-k4403658-Driving_Rental_Car_Tips-Portugal.html

http://www.travelmath.com/nearest-airport/Estoril, + Portugalsko