Pláže blízkosti Estoril

portugal-beach

Estoril je obec Cascais, která je součástí Lisabonské okresu v Portugalsku. Nyní, když víte přesně, kde to je, měli byste také vědět, co Estoril nabízí-dlouhý pruh zlatých písečných pláží, které může být dosaženo buď vlakem (Linha de Cascais), nebo přímořské silnice tzv. marginální.

Tyto pláže jsou také spojeny s dobře osvětlené Paredao, nebo chodník, který je posetý restauracemi, bary, cvičení stanic, šatny, sprchy a toalety, z nichž všechny jsou pod dohledem dobře umístěných bezpečnostních týmů.

Guincho Beach

To je jeden z největších pláží podél Lisabonské pobřeží s více než 800 metrů od břehu moře. Silný vítr a velké vlny jsou konstantní tady, což je ideální místo pro windsurfing, surfování, kite-surfing a tělo-stravování; neformální plavání, na druhé straně, se nedoporučuje. Na pláži nabízí škola windsurfingu a místo první pomoci, jejíž obsah je přehlížen Estalagem Muchaxo Inn.

Abano Beach

Směrem k severu Guincho, který se nachází v malé zátoce a s velkou skalní útvar vyčnívající z jeho středu, je Abano Beach. Tato chráněná pláž má klidné vítr a vodu, a to může být přístupné přes schodiště, které bylo řez do skály po docela podstatné chůze od Guincho. Tato malá pláž je jen 100 metrů, ale okolní skály jsou domovem restaurací a kaváren, které nabízejí nádherný výhled.

Cresmina Beach

Na rozdíl od Abano, ve výši 300 metrů dlouhý Cresmina Pláž je snadno přístupné přes nedaleké autobusové zastávky, a leží v malé zátoce. Přestože je obklopeno útesy, tam jsou silné větry a vlny, což je důvod, proč je neformální koupání zakázáno.

Santa Marta Beach a Ribeira Beach

Santa Marta je možné nalézt za Castro Guimaraes muzea, a pokud jste v náladě pro malé tanec, pak Estoril největší diskotéka, “Kokosové ořechy”, je jen 110 metrů od hotelu.

Ribeira, nebo ‘Praia dos Pescadores’, pláž Fisherman, dostal své jméno v důsledku jeho blízkost k rybím trhu. Tato pláž se nachází ve středu města Cascais a jako takový, je obklopen restauracemi, obchody, vlak a autobusové zastávky, parkoviště a Town House.

Parede Beach

Na 131 m, malý Parede Beach je nejen krásná, ale také terapeutické, jeho voda je bohatá na jód, což je důvod, proč tolik sem zmírnit své bolavé kosti. Tato pláž je také významné, protože v roce 1940 to byl redukován ve velikosti, aby se vytvořil prostor pro marginální.

12 Ostatní Pláže

 •          Rainha Beach, která byla pojmenována po poslední královně Portugalska, Rainha Donna Amelia, který slouží k koupat v ní v letních měsících; je to jen 50 metrů široký.
 •          Conceicao Beach, který se nachází mezi pevnější soudu Budova Cascais (Chalat Faial) a kaple (Nossa Senhora de Conceicao), ze kterého se dostane jeho jméno.
 •          Duquesa Beach, který je pojmenovaný po vévodkyně Palmela, kdo by ji navštívit často; jeho hlavní funkce patří barevné deštníky, škola potápění a šlapadla k pronájmu.
 •          Tamariz Beach, který nabízí Ocean bazénu nebo ‘pool Oceanica do Estoril’ na jeho východním konci.
 •          Moitas Beach se nachází mezi Duquesa a Tamariz.
 •          Poca Beach je přehlížena bývalé pevnosti, který byl nyní přeměněn na diskotéce – “Forte Velho”.
 •          Azaruhinja je zátoka, který je obklopen útesy a je ideální pro příjemné procházky.
 •          Sao Pedro je klidné pláže v semi-městské oblasti mezi Cascais a Lisabonu, a je navštěvována více domů a místních obyvatel.
 •          Caxias Beach nedaleko Sao Bruno pevnosti je na klidném místě a je jedním z nejvíce přirozeně krásné pláže v Estorilu.
 •          Paco de Arcos je 240 meter dlouhá pláž, která je lépe známý jako “Praia Nova”, nebo New Beach.
 •          Santo Amaro de Oeiras je pláž skříň do Lisabonu a je místem mnoha plážový fotbal a volejbal turnajů.
 •          Carcavelos je největší pláž v Estorilu v 1359 m; pláž pojme půl potrubí brusle, síť na volejbal a basketbal.

Navzdory tomu, že malé město, Estoril nabízí 22 pláží, z nichž 17 bylo uvedeno výše. Ostatní 5 patří Torre, Parede, Avencas, Bafureira a Poca pláž, která jsou malý, ale stejně relaxační a krásné. Tyto pláže patří do souladu, jeden po druhém, a každá nabízí celou řadu obchodů a snack barů, které jsou jisti, aby vás obsazené po celý den. Jsou mezi jedny z nejlepších v Portugalsku, a stojí za návštěvu.

Zdroj:

http://www.cascais-portugal.com/Beaches/Praia-Tamariz-Beach-Cascais.html

en.wikipedia.org / wiki / Estoril

www.worldtravelguide.net / Portugalsko / Estoril-pláže

http://www.portugalvirtual.pt/cascais-estoril/beaches.php #. U1C5iShLYg6

http://www.cascais.net/guide/do/leisure/beaches

http://www.estoril-portugal.com/en/nature/beaches