Muzea v Estoril

museum-estoril

Ačkoli malý, Estoril má minulost s bohatou historií a kulturou, které mohou být zkoumány pomocí návštěvy na následujících čtyřech muzeí. Všechny muzeí diskutovaných může být snadno dostanete vlakem nebo autem, a stojí za to cestovat v, aby se ponořit trochu hlouběji do Portugalska, aby skutečně ocenit to, co země nabízí.

Museu Dos Exilios

Nachází se v centru Estorilu a na horním nejvíce patře pošty, je to víc než jen muzeum. Slouží jako památník pro všechny uprchlíky a exulanty, kteří hledali útočiště a průchod během několika významných evropských konfliktů. Šéf mezi těchto hrozných dobách byla druhá světová válka, kdy mezi 1936-1955, Kings, umělci, zdarma myslitelé, špioni, podnikatelé a řada anonymní lidé hledali útočiště v tomto malém městečku.

Meseu Dos Exilios, nebo Paměť exulanty Mesuem, byl otevřen v roce 1999. Budova, ve které je umístěn byl sám postaven v roce 1942 v návaznosti na návrhy architekta Adelino Nunes, modernista. Sklad informací v rámci tohoto památníku byl vytvořen výkres z údajů zaznamenaných v Cascais městských historických archivů a zahrnuje fotografie, referenční čas materiál a jiné objekty.

Kromě stálé expozice muzea je také auditorium, knihovnu založenou výhradně na téma exilu, a dočasné výstavní místnost, která pojme 60 a může být použit pro screening dokumenty, hostitele konference, nebo pro knihy na trh. Muzeum nabízí prohlídky s průvodcem a je otevřena od 10 hodin do 6 hodin každý všední den.

Casa Verdades de Faria, Museu da Musica Regionální

Casa Verdades de Faria, nebo Home Pravda Faria, byl postaven v roce 1918 George O’Neil. To bylo dříve známé jako věž svatého Patrika. Design sám o sobě byl vypracován Raul Lino, který začleněn skvrna skla a malované dlaždice. Věž svatého Patrika byl v roce 1942 později získal Enrique Mantero, jehož manželka Gertruda pravdy Faria, znalec umění, podporovat i profesionální umění, stejně jako kulturní setkání.

Po smrti jeho manželky, Mantero chtěl věže do města Estoril sám, fungovat jako House Museum and Garden a byl přejmenován pravdy Faria. Později v roce 1981, město získalo etnografické předměty a hudební kolekci, která patřila do slavného portugalského ethno-muzikologa Michel Giacommetti, které pak byly sídlí v pravdě je Faria. O šest let později bylo muzeum opět přejmenována “Regionální portugalská muzeum hudby”.

Museu dos Condes de Castro Guimarães

Počty Castro de Guimaraes muzeum je nejstarší muzeum v Cascais, a je umístěn v paláci, který je jmenován pro. Palác byl také postaven George O’Neil, ale byl pak známý jako věž Sv. Šebestiána. To bylo prodáváno k Condes de Castro Guimaraes v roce 1910. Earl a jeho manželka žila v paláci a zdobí ji s mnoha významných uměleckých děl, z nichž nejkrásnější a cenné jsou zobrazeny v muzeu dnes –

  •          Neo-gotický orgán, který byl postaven speciálně pro hraběte.
  •          Kronika života “D. Afonso Henriques ‘Duarte Galvao.

Místo sám byl postaven na vstupu u moře a je to ve skutečnosti tak blízko u moře, které během přílivu voda dostane až téměř na jeho prahu. Muzeum také některé krásné obrazy a portugalský nábytek a jeho knihovna je otevřena pro veřejnost. Knihovna je domovem pro více než 25.000 knih, včetně rukopisů ze 17. století.

Kolem paláce je krásná zahrada, která zahrnuje malou zoo. Muzeum je otevřeno každý den kromě pondělí, od 10 hodin do 5 hodin.

Museu do Mar Rei D. Carlos

Muzeum moře, který se nachází ve městě Cascais, byl v roce 1997 přejmenován na “Sea Museum-King Carlos”. Je umístěn v bývalé přestupní klubu Cascais, která byla postavena podle prince Charlese v roce 1979. Do 1976 byl majetek předán Magistrátu města Cascais, a dnes je zde expozice námořní etnografie týkající se rybářské komunity Cascais.

V muzeu se nacházejí různé výstavy, jako je –

  •          Cascais Route vraky.
  •          Lidé na mořský rybolov.
  •          Navigace a Seamanship.
  •          D. Carlos a oceánografické Science.
  •          Moře a původ života.

Muzeum také pořádá řadu konferencí a seminářů. To je v pondělí zavřeno, ale otevřený od úterý do pátku od 10 hod.-sedmnáct hodin a v sobotu od 10 hod. do třináct hodin a čtrnáct hodin až sedmnáct hodin.

Muzea v místě a okolí Estoril jsou opravdu nádherné. Mluví o staletí staré kultury a ten, který je skutečně oceňují místní obyvatelé. Turisté z celého světa navštíví tato muzea každý rok, a pokud jste to štěstí, že cestovat do této oblasti, doporučujeme, že budete mít čas na jejich návštěvu, taky.

Zdroj

http://www.estoril-portugal.com/en/culture/museums

http://estorilportugal.com/museums/